Фитнес центарот Cybex при СЦ ,,Јане Сандански” подготви специјална понуда за сите љубители на фитнесот. Вежбајте во нашата теретана 3 пати неделно, и опуштете се потоа во спа центарот Anne Semonin при хотел ,,Руссиа” за само 2.699 денари.
Нашиот фитнес центар располага со најнови машини и реквизити, и тим од врвни инструктори кои се постојано тука за вас. Обезбедете ја вашата членска карта, и почнете веднаш со тренинзите, а по напорниот тренинг опуштете се во еден од најдобриот спа центар во градот.
За повеќе информации јавете се во нашиот фитнес центар на 071-235-841.