Одлична понуда за релаксирање по напорен тренинг во фитнес центарот Cybex. Наградете се себе си во декември и вежбајте 3 пати неделно во фитнес центарот по 17:00 часот, и добијте спа ваучер за користење на спа услугите во спа центарот ,,Anne Semonin” во хотел ,,Руссиа”.
Цената за 12 тренинзи месечно во фитнес центарот и еден ваучер од спа центарот изнесува 2.699 денари.
Фитнес центарот е опремен со најнови машини и реквизити, и тим од врвни инструктори кои се постојано тука за вас.
Спа центарот ,,Аnne Semonin” нуди базен, џакузи, топли лежалки, турска и парна бања, инфрацрвена и финска сауна.
Обезбедете ја вашата членска карта, и почнете веднаш со тренинзите, а по напорниот тренинг опуштете се во еден од најдобриот спа центар во градот.
За повеќе информации јавете се во нашиот фитнес центар на 071-235-841.