Родендени

Родендени

Игротека Бајка креира незаборавни родендени и убави спомени. Се трудиме да го оствариме сонот на секое дете. Секој роденден е различно скроен во зависност од возраста. Нудиме забави под маски, цртање на лице и моделирани балони за секое дете. Организираме лотарија, караоке, диско и пињата полна со изненадувања.
Освен игротека полна со различни играчки и реквизити, тука е и љубезниот персонал кој се грижи секое дете да се забавува во нашата игротека. 
Не само што го разубавуваме денот на славеникот, туку и ги олеснуваме задачите на родителите. 
Во цената е вклучен кетеринг, сокчиња за сите гости, специјален подарок за славеникот и роденденски покани.
За родителите да прослават заедно со своите деца се грижиме со квалитетна услуга и одлична храна од ресторан Русија.
За двочасовното дружење да биде запеметено, сликите од целата роденденска забава ги добивате на ЦД.

Ценовник

Одберете понуда

 • Пакет 1 (12 деца)

  ДЕН 3.500

   3 пици
   12 сокчиња
   подарок за славеникот
   покани

   face painting/забава со маски/диско/караоке/детски игри

 • Пакет 2 (18 деца)

  ДЕН 4.500

   4 пици
   18 сокчиња
   подарок за славеникот
   фотографии
   покани

   face painting/hand painting/диско/детски игри/лотарија или пињата/караоке

 • Кетеринг за возрасни

  ДЕН 300мкд по лице

   Ордевер со сувомеснато (шунка, кашкавал, сирење, свински врат, печеница, кулен)
   Поховани закуски (зденки, маслинки)
   Фурнаринки и лепчиња со кајмак
   Пилешко и свинско месо на коцки
   Канапеи

Промо

Роденденски понуди - Линк

професионалност

Нашиот Тим

Работно време

10 - 22ч